\بیوگرافی ارشیا اقدسی + عکس جدید ارشیا اقدسی    

بیوگرافی ارشا اقدسی از زبان خودش

متولد سال ۱۳۶۱ در تهران هستم. من مربی آی کیدو بودم که با آقای پیمان اَبدی آشنا شدم. پس از مدت کوتاهی، در رشته تربیت بدنی در ایتالیا پذیرفته شده بودم، اما به دلیل آشنایی با آقای اَبدی و علاقه به بدلکاری، تصمیم گرفتم ایران بمونم و فعالیت کنم و اینطور شد که ماندگار شدم. افتخار این رو داشتم که سرمربی باشگاه آقای اَبدی باشم و بعد از ۲ سال که بانجی افتتاح شد، اولین مربی بانجی ایران شدم و اونجا تیم خودم یعنی « تیم ۱۳ » را تشکیل دادم. در این گروه با بچه های پر انرژی کار کردم که از بین آنها فقط خانم مهسا احمدی ماندگار شد و همه رفته رفته کم آوردند.
ویژه برنامه خندوانه برای عید مبعث

برنامه شب گذشته خندوانه به مناسبت مبعث حضرت رسول شادی برنامه اش را به تمام مسلمانان تقدیم کرد و سپس جناب خان خواست که این شادی به تمام عزیزانی که فقط برنامه خندوانه را می شنوند ( نابینایان) نیز تقدیم شود.پس از این صحبت ها رامبد اعلام کرد که دو مهمان ویژه دارد. ارشا اقدسی اولین مهمانی بود که برروی صحنه حاضر شد و به بیان خاطراتی از دوران فعالیت اش به عنوان یک بدلکار پرداخت.
او از نحوه آشنایی اش با مرحوم پیمان ابدی صحبت کرد و اینکه چگونه کارهایی که همیشه دوست داشت تجربه کند, را توانست با بدلکاری تجربه کند.او در ادامه صحبت هایش, از همکاری با رامبد جوان گفت و اینکه تنها یک بار آسیب دیده و آنهم در هنگام حضور در سریال نشانی که رامبد کارگردان آن بوده است! در انتهای صحبت های ارشا اقدسی او آرزو کرد که بتواند در از برج میلاد به پایین بپرد و رامبد جوان نیز گفت که خندوانه تلاش می کند تا این آرزوی او به حقیقت بپیوندد! حامد آهنگی کمدین موفق که در جزیره کیش به شهرت رسید, برروی صحنه آمد و به اجرای خاص و متفاوت لباهنگ پرداخت که با استقبال حاضرین مواجه شد. امیرعلی نبویان مهمان دیگر خندوانه بود که با دعوت رامبد جوان برروی صحنه حاضر شد.نبویان درباره زندگی شخصی اش و اینکه اصلا آشپزی بلد نیست و انسان نامنظمی است صحبت کرد. درادامه نیز رامبد از هر دو مهمان برنامه دعوت کرد تا به اجرای یک مسابقه پانتومیم بپردازند و پس از شوخی های خنده دار مهمانان و جوان, ویژه برنامه خندوانه به پایان رسید.

عکس های جدید ارشیا اقدسی در اینستاگرام

منبع : طبيعت و کوه فدک |بیوگرافی ارشیا اقدسی ..
برچسب ها : رامبد ,برنامه ,خندوانه ,صحبت ,اقدسی ,برروی ,برروی صحنه ,رامبد جوان ,ارشا اقدسی ,برنامه خندوانه ,آقای اَبدی ,ویژه برنامه خندوانه